Керівництво

Устименко В.А.Директор

Устименко Володимир Анатолійович, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, Заслужений юрист України.
Народився 21 травня 1962 року в селі Верхня Хава Воронезької області. З 1983 р. навчався на вечірньому відділенні Донецького державного університету за спеціальністю «Правознавство», який закінчив з відзнакою 1989 р.
1989 р. вступив до аспірантури Інституту економіки промисловості АН УРСР, а 1995 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 12.00.04 на тему «Правове регулювання взаємовідносин міської ради із суб’єктами підприємництва».
2002 р. присвоєно звання доцента.
2007 р. присвоєно звання «Заслужений юрист України».
2008 р. захистив докторську дисертацію за спеціальністю 12.00.04 на тему «Власність територіальної громади міста (господарсько-правові аспекти)».
З 2008 р. обіймав посаду заступника директора з наукової роботи Інституту економіко-правових досліджень НАН України.
2011 р. присвоєно звання професора кафедри спеціально-правових дисциплін.
2013 р. присвоєно звання члена-кореспондента Національної академії правових наук України.
З жовтня 2013 р. призначений директором Інституту економіко-правових досліджень НАН України.

Нагороджений грамотами та подяками Кабінету Міністрів України, асоціації міст і громад України, Союзу юристів України, Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної ради, Донецької міської ради, Донецького міського голови.

Наукові праці Устименка В.А.

 

Фото_Джабраілов Р.А.

Заступник директора з наукової роботи

Джабраілов Руслан Аятшахович,

доктор юридичних наук, доцент

Закінчив економіко-правовий факультет Донецького національного університету МОН України за спеціальністю «правознавство» (2002 р.). У 2005 р. захистив кандидатську дисертацію за темою «Правове забезпечення ефективного використання об’єктів комунальної власності» (спеціальність 12.00.04 – господарське право; господарсько-процесуальне право). У 2011 р. захистив докторську дисертацію за темою «Господарська правосуб’єктність міста» (спец. 12.00.04 – господарське право; господарсько-процесуальне право). У Інституті економіко-правових досліджень НАН України – з 2002 р. З 2011 р. виконує обов’язки ученого секретаря Донецького регіонального наукового центру Національної академії правових наук України, а з 2012 р. – додатково виконує обов’язки ученого секретаря Координаційного Бюро з проблем правових основ підприємницької діяльності, господарського та комерційного права Національної академії правових наук України. Стипендіат стипендії Президента України для молодих учених (2005-2007 рр.). Стипендіат іменної стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених (2013 р.). Є автором понад 200 наукових праць.

Vesta (128)Вчений секретар 

Малолітнева Веста Костянтинівна,

кандидат юридичних наук.

Народилася 06 квітня 1989 р. у м. Горлівка, Донецької області. У 2011 р. з відзнакою закінчила економіко-правовий факультет Донецького національного університету за спеціальністю “Правознавство”. З 2011 по 2014 рр. навчалася у аспірантурі (денна форма навчання) Інституту економіко-правових досліджень НАН України. У 2015 р. захистила кандидатську дисертацію за темою “Правове регулювання державних закупівель” за спеціальністю 12.00.04 – господарське право, господарсько-процесуальне право.

У грудні 2013 р. була прийнята на посаду юриста І категорії у відділ економіко-правових проблем попередження економічних правопорушень Інституту економіко-правових досліджень НАН України. У січні 2014 р. переведена у відділ проблем модернізації господарського права та законодавства на посаду провідного юриста. У березні 2015 р. за результатами конкурсу обрана на посаду наукового співробітника відділу проблем модернізації господарського права та законодавства. З вересня 2016 р. призначена на посаду виконуючої обов’язки старшого наукового співробітника відділу проблем модернізації господарського права та законодавства. З 11 жовтня призначена на посаду виконуючої обов’язки вченого секретаря Інституту економіко-правових досліджень НАН України.

Є автором (співавтором) понад 45 наукових праць, у тому числі наукових статтей (у т.ч. у зарубіжних виданнях у Сінгапурі, Німеччині, Латвії та ін.), доповідей конференцій, наукової доповіді та ін.

З 2014 по 2016 рр. – стипендіат стипендії Президента України для молодих вчених. У 2015 р. – переможець конкурсу “Молодий правник року 2015″ у номінації “молодий вчений року”, який проводився Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України.

Наукові праці Малолітневої В.К.