Експрес-опитування щодо реалізації § 16 «Забезпечення дотримання прав людини в процесі ведення господарської діяльності» Національної стратегії у сфері прав людини

imageУ рамках «Тижня прав людини у сфері бізнесу» з нагоди 10-річчя Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини (11 – 18 червня 2021 року) Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» разом із Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини проводять експрес-опитування щодо реалізації § 16 «Забезпечення дотримання прав людини в процесі ведення господарської діяльності» Національної стратегії у сфері прав людини, затвердженої Указом Президента України від 24.03.2021 р. № 119/2021.

Думки учасників будуть узагальнені та наприкінці «Тижня» оголошені на Інтернет-сайтах Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та ДУ «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України». Вони будуть вивчені Координаційною радою з питань захисту економічних прав і Міжсекторальною платформою з питань бізнесу та прав людини, що функціонують під егідою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, й складуть основу майбутнього Національного плану дій з питань бізнесу і прав людини.

Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у цьому опитуванні і надати 2-3 найбільш важливі пропозиції, що відображатимуть відповідну сферу компетенції та інтересів (форма додається – завантажити) у термін до 17 червня 2021 року на електронні адреси членів Оргкомітету: Санченко А.Є. (alla.sanchenko@gmail.com), Токунової А.В. (anastasiya.to@gmail.com) або Христич Д.М. (khrystych@ombudsman.gov.ua).

Дякуємо всім зацікавленим!