Академічний репозитарій

Репозитарій академічних текстів Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України»

Сторінка Репозитарію: https://hozpravoreposit.kyiv.ua

Репозитарій призначено для тривалого зберігання, систематизації та популяризації результатів наукових досліджень економіко-правового спрямування на засадах відкритого доступу («open access»), підтримання їх «видимості» для різних пошукових систем в мережі Інтернет, забезпечення індексації та цитування. Репозитарій також виконує функції електронної бібліотеки для забезпечення процесу підготовки докторів філософії за відповідною навчальною програмою.

Репозитарій забезпечує доступ співробітників до різних науково-освітніх матеріалів на засадах дистанційної праці в умовах пандемії COVID-19.

Репозитарій створений та підтримується Державною установою «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» в партнерстві з Кафедрою економічного права та економічного судочинства Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Угода від 25 червня 2019 року). Співробітникам вказаних установ надається пріоритет у розміщенні їх наукових праць.

Матеріали в Репозитарії розміщуються за попередньою згодою авторів та видавництв на умовах Ліцензії Creative Commons CC BY-NC 3.0 (із зазначенням авторства, для некомерційного використання).

https://creativecommons.org/licenses/by-nc/3.0/deed.uk

Контакти:

Адміністратор – с.н.с. О.Ю. Ілларіонов

allexillarionov@gmail.com