Наукова рада з економіко-правових проблем розвитку міст України Відділення економіки НАН України

Прапор УкраїниПрапор ВБІнститут є провідною в Україні установою, що досліджує проблеми економіки міст. Згідно з постановою Президії НАН України № 174 від 29.06.94 р. «Про розвиток економіко-правових досліджень у НАН України» постановою бюро Відділення економіки НАН України № 3 від 22.06.1994 р. в інституті створено Наукову Раду з економіко-правових проблем розвитку міст України.

Основною функцією Ради є координація досліджень наукових установ, проектних інститутів, навчальних закладів, міських рад, обласних і районних адміністрацій для вирішення організаційно-правових та соціально-економічних проблем розвитку міст України.

У межах координаційної діяльності налагоджено плідну співпрацю з Асоціацією міст України, профільними комітетами Верховної Ради України, на адресу яких направляються наукові матеріали та методичні рекомендації, підготовлені за результатами наукових досліджень.

Під егідою Наукової ради з економіко-правових проблем розвитку міст України НАН України та Інституту економіко-правових досліджень НАН України 21 жовтня 2016 року пройшла Міжнародна науково-практична конференція “Управління розвитком великих міст і агломерацій: економіко-правовий аспект”.