Про визначення переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та подальші заходи в рамках Конкурсу

29 жовтня 2021 року відбулося заключне засідання Конкурсної комісії щодо оцінювання наукових робіт, поданих для участі у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку».

Конкурсна комісія визначила переможців Конкурсу за результатами «сліпого оцінювання» прийнятих до розгляду наукових робіт (кожній роботі був присвоєний шифр) та встановлення їх рейтингу в залежності від набраних балів.

Комісія мала намір визначити 3-х переможців Конкурсу за кожною з двох номінацій – «Кращі наукові роботи здобувачів вищої освіти» (студентів та аспірантів) і «Кращі наукові роботи молодих вчених» (докторів наук, кандидатів наук, докторів філософії) та відзначення їх дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Утім, враховуючи, що декілька конкурсних робіт набрали однакову або наближену кількість балів, Організаційний комітет Конкурсу ініціював розширення числа переможців Конкурсу. Ця ініціатива була підтримана членами Конкурсної комісії, й було прийнято рішення про відзначення 10-ти наукових робіт у двох номінаціях.

Отже, Конкурсна комісія та Організаційний комітет Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України щиро вітають переможців!

У номінації «Кращі наукові роботи здобувачів вищої  освіти» нагороджуються:

Дипломом І ступеня

Назаренко Вікторія Леонідівна, студентка Національного університету «Львівська політехніка»;

Дипломами ІІ ступеня

Зеленюк-Джунь Лілія Вікторівна, аспірантка Національного транспортного університету;

Пшенична Ольга Леонідівна, студентка Київського національного лінгвістичного університету;

Каземирчик Марія Сергіївна, студентка Миколаївського національного аграрного університету;

Дипломами ІІІ ступеня

Дідківський В’ячеслав Миколайович, аспірант Навчально-наукового  інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені  Тараса Шевченка;

Погореленко Анастасія Костянтинівна, студентка Навчально-наукового  інституту«Каразінський банківський інститут» Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

У Номінації «Кращі наукові роботи молодих вчених» нагороджуються:

Дипломами І ступеня

Стратійчук Вікторія Миколаївна, доктор філософії за спеціальністю 051 «Економіка», Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету;

Цегельник Ніна Іванівна, кандидат економічних наук, Поліський національний університет;

Дипломом ІІ ступеня

Шуба Марина Володимирівна, кандидат економічних наук, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;

Дипломом ІІІ ступеня

Ліхоносова Ганна Сергіївна, доктор  економічних наук, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний університет».

Переможці Конкурсу отримають дипломи та пам’ятні подарунки від організацій-партнерів Конкурсу.

За рішенням Конкурсної комісії подяками відзначитимуться наукові керівники переможців конкурсних робіт у номінації «Кращі наукові роботи здобувачів вищої освіти» та заклади вищої освіти, з яких надійшла найбільша кількість конкурсних робіт. Серед них – Поліський національний університет (11 конкурсних робіт), Університет банківської справи (10 конкурсних робіт),  Національний університет «Львівська політехніка» (7 конкурсних робіт), Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна (7 конкурсних робіт),  Вінницький національний аграрний університет (7 конкурсних робіт), Національний університет водного господарства та природокористування (7 конкурсних робіт).

Звертаємо увагу, що заключим заходом у рамках Конкурсу є Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку», яка відбудеться у другій декаді листопада 2021 року.  До участі у Конференції запрошуються переможці Конкурсу та їх наукові керівники, зацікавлені  учасники Конкурсу і представники відповідних закладів вищої освіти,  відомі українські та зарубіжні експерти, члени Конкурсної комісії та представники організацій-партнерів. Конференція буде проведена в м. Києві, в змішаному форматі  (оф-лайн та он-лайн). Програма конференції та посилання на доступ до участі будуть оприлюднені згодом. За умов особистої участі в Конференції переможців Конкурсу, витрати на їх проїзд та, за необхідності, проживання, покриватимуться за рахунок організаторів.

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації, спричиненої COVID-19, кількість учасників Конференції, які братимуть участь особисто, обмежена. Вони повинні мати “зелений” COVID-сертифікат, негативний ПЛР-тест (до 72-х годин)/експрес-тест на антиген або довідку про перенесену хворобу COVID-19. У приміщенні, де проводитиметься Конференція, будуть дотримані всі протиепідеміологічні правила, зокрема дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.

Матеріали Конференції та кращі конкурсні роботи будуть видані у тематичній збірці, яка буде поширена серед авторів наукових робіт та бібліотечних закладів.

До кінця 2021 року всі учасники Конкурсу, чиї роботи були прийняті  до участі у Конкурсі, та роботи яких відповідають вимогам щодо якості, отримають друковані сертифікати учасника Конкурсу, які будуть надіслані поштою на адреси ректоратів відповідних закладів вищої освіти.

З питань участі в Конференції просимо звертатися до представників Організаційного комітету Конкурсу: Сошникова Антона Олександровича (тел.+380955031091, ел. адреса: uccplec@gmail.com), Санченко Алевтини Євгенівни (тел. .+380973785236, ел.адреса: alla.sanchenko@gmail.com).

З персональним складом Конкурсної комісії можна ознайомитися за посиланням.

Спів-організаторами Конкурсу є: Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Донецький науковий центру НАН України та МОН України, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку.

Проведення заходів у межах Конкурсу підтримується Програмою розвитку ООН в Україні.

Організаціями-партнерами з проведення Конкурсу є:  Міністерство освіти і науки України, Міністерство економіки України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Київська міська державна адміністрація, Координатор проектів ОБЄС в Україні, Міжнародна лабораторія бізнесу та прав людини Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Ресурсний центр з питань бізнесу і прав людини(Великобританія), Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Рада молодих вчених НАН України, Державне підприємство «Центр захисту інформаційного простору України».