Про проведення Науково-практичної конференції у рамках Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

19 листопада 2021 року відбудеться Науково-практична конференція у рамках Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

До участі в Конференції запрошуються учасники Конкурсу, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, що взяли участь у Конкурсі, представники органів державної влади, наукового, експертного та бізнес-середовища, громадських і міжнародних організацій.

Під час заходу будуть публічно оголошені результати Конкурсу, відбудеться експертне обговорення питань про соціально відповідальне ведення бізнесу як умови й рушія сталого розвитку у контексті впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини в України, а також в форматі окремої панелі переможці Конкурсу презентують свої роботи.

Переможцям Конкурсу та їх науковим керівникам будуть вручені дипломи та пам’ятні подарунки від його організаторів.

Конференція буде проведена в змішаному режимі (он-лайн та оф-лайн). Посилання на ZOOM буде повідомлено згодом.

Місце проведення Конференції для особистої участі: м. Київ, вул. Інститутська, 21/8 (приміщення Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини).

Час проведення: 10.00 – 13.00 (початок реєстрації о 09.30).

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації, спричиненої COVID-19, кількість учасників Конференції, які братимуть участь особисто, обмежена. Учасники повинні мати “зелений” COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест (до 72-х годин)/експрес-тест на антиген чи довідку про перенесену хворобу COVID-19. У приміщенні, де проводитиметься Конференція, будуть дотримані всі протиепідеміологічні правила, зокрема дотримання маскового режиму та соціальної дистанції. Також на вході проводитиметься додаткове ПЛР тестування.

З питань участі в Конференції просимо звертатися до представників Організаційного комітету Конкурсу: Сошникова Антона Олександровича (тел.+380955031091, ел. адреса: uccplec@gmail.com), Санченко Алевтини Євгенівни (тел. +380973785236, ел. адреса: alla.sanchenko@gmail.com).