Поточна діяльність

У рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Інститутом економіко-правових досліджень НАН України та Європейської організації публічного права (ЄОПП) з 6 по 10 вересня 2017 р. директор Інституту, член-кореспондент НАПрН України, проф. В.А. Устименко на запрошення проф. С. Флогаітіса, директора ЄОПП, братиме участь у серії заходів, що проводяться Організацією та Європейською групою публічного права.

Зокрема, 6 вересня 2017 р. з нагоди святкування 10-річного ювілею від створення ЄОПП в якості міжнародної організації директор Інституту братиме участь в урочистому засіданні Організації, що відбудеться за участі 3-х президентів країн-членів ЄОПП – Президента Грецької Республіки п. Прокописа Павлопулоса, Президента Італійської Республіки п. Серджио Маттарелла і Президента Португальської Республіки п. Марсело Ребелу ді Соза. Засідання буде завершене офіційним прийомом Президента Грецької Республіки.

7 вересня 2017 р. проф. В.А. Устименко вперше братиме участь у засіданні Ради директорів ЄОПП і виступить з презентацією діяльності ІЕПД НАНУ та перспектив його співробітництва з установами-членами ЄОПП та експертами Європейської групи публічного права. Буде презентовано новацію Інституту – Центр перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки, створення якого обумовлено, крім іншого, й першими результатами співпраці Інституту з ЄОПП, що разом із Світовим банком працює над розробкою та впровадженням нової антропоцентричної моделі ведення бізнесу «Human-Centered Business Model: a holistic approach for a new model of doing business».

З 8 по 10 вересня 2017 р. директор Інституту братиме участь у Щорічному загальному засіданні/конференції та семінарах Європейської групи публічного права на тему «Свобода вираження поглядів: обмеження і перспективи». Зокрема, ним буде представлена доповідь «Проблеми реалізації внутрішньо переміщеними особами фундаментальних прав і свобод в Україні. Право не бути забутими»/«The IDPs Problems to Realize the Fundamental Rights and Freedoms in Ukraine. The Right Not To Be Forgotten». Програми конференції та семінарів додаються (Програма Щорічного загального засідання «Свобода вираження поглядів: обмеження і перспективи»).