Завідувачка відділу економіко-правових проблем містознавства, доктор економічних наук Тарасевич Олена Вікторівна отримала Подяку Президії Національної академії наук України «З нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку на відзначення вагомих здобутків у наукових, науково-технічних й інноваційних дослідженнях, залучення молоді до світу науки та її популяризації, за активне сприяння національній і міжнародній солідарності заради спільного використання наукових досягнень, їх розвитку та наближення перемоги і миру в Україні» на урочистому засіданні Ради ДНЦ НАН України і МОН України, яке відбулося 14 листопада 2023 року.
![](https://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8059-462x1024.jpg)