Вітаємо з обранням членом-кореспондентом НАН України Володимира Анатолійовича Устименка!

7 березня 2018 р. відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України.

Президія НАН України, з урахуванням положення Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» щодо граничної чисельності членів Національної академії наук України у 200 академіків і 400 членів-кореспондентів, оголосила 22 вакансії академіків і 69 вакансій членів-кореспондентів з 84-х спеціальностей.

З дотриманням вимог попередніх етапів та фінального етапу виборів до складу Національної академії наук України за підсумками таємного голосування обрано 21 академіка та 67 членів-кореспондентів НАН України.

По відділенню історії, філософії та права НАН України членом-кореспондентом став директор Інституту економіко-правових досліджень НАН України, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Володимир Анатолійович Устименко.

Колектив Інституту економіко-правових досліджень НАН України сердечно вітає директора Інституту з обранням членом-кореспондентом НАН України!

І бажає успіхів, натхнення, сил та невичерпної енергії для нових звершень і подальшої невтомної наукової роботи!

Детальна інформація про вибори на інформаційному порталі Національної академії наук України: http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/News/Pages/View.aspx?MessageID=3825