Відкриття проєкту «Оцифрування сектору централізованого опалення України»

21 липня відбулося відкриття проєкту «Оцифрування сектору централізованого опалення України», який фінансується Посольством Литовської Республіки в Україні у межах Програми співробітництва.

У події у межах онлайн-платформи Webex взяли участь понад 100 учасників. Крім того, близько 300 осіб долучилися до перегляду онлайн-трансляції.

Від Інституту учасниками заходу стали учений секретар, кандидат юридичних наук В.К. Малолітнева та виконуючий обов’язки наукового співробітника, кандидат юридичних наук О.А. Трегуб.

main-21072017-1536x901

Із вітальним словом до учасників заходу звернулися Дайнюс Крейвіс, Міністр енергетики Литовської Республіки; Юлія Підкоморна, заступниця Міністра енергетики України; а також Костянтин Гура, в. о. Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (ДАЕЕ).

Під час події литовські колеги розповіли про досвід запровадження та функціонування біопаливної біржі. Генеральний директор Baltpool Андріус Смалюкас (Andrius Smaliukas) розповів про мету проєкту «Оцифрування сектору централізованого опалення України». Голова Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха зробив огляд ринку біомаси в Україні, а литовські фахівці розповіли про роботу сектору теплової енергії у Литві. Крім того, керівник торговельного департаменту Baltpool Вайдотас Джонутіс (Vaidotas Jonutis) розповів про аукціони теплової енергії та трансформацію ринку біомаси.

Матеріали онлайн-заходу доступні за посиланням: https://uabio.org/news/10843/