Обрано делегатів для участі у З’їзді представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ

16 квітня 2015 р. в Інституті відбулася конференція наукових працівників відділів проблем модернізації господарського права та законодавства, господарсько-правового забезпечення економічної безпеки держави, економіко-правових проблем містознавства.

VLUU L210  / Samsung L210

Основним питанням порядку денного було обрання делегатів від Інституту економіко-правових досліджень НАН України на З’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, який відбудеться 28 квітня 2015 р.

VLUU L210  / Samsung L210

У своєму виступі директор Інституту член-кореспондент НАПрН України, д.ю.н., професор Володимир Устименко поінформував присутніх про те, що Наказом Міністерства освіти і науки України від 12.03.2015 р. № 279 ініційовано скликання та проведення 28 квітня 2015 року в місті Києві у приміщенні актової зали Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60) З’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ з питання призначення членів Вищої ради юстиції. У відповідному оголошенні, надрукованому у газеті «Голос України» від 13.03.2015 р. № 45, визначено початок роботи З’їзду о 12 годині 00 хвилин.

VLUU L210  / Samsung L210

Крім цього, з урахуванням вказаного Наказу Міністерства освіти і науки України від 12.03.2015 р. № 279 конференція наукових працівників Інституту має обрати делегатів на З’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ. Було запропоновано обрати делегатів у кількості 3 осіб.

VLUU L210  / Samsung L210Далі слово мала завідувач сектору, доктор юридичних наук, професор Світлана Грудницька, яка запропонувала кандидатури делегатів на З’їзд.

Питання щодо кожної кандидатури було винесено на загальне відкрите голосування, і за його результатами було прийнято таке рішення:

1. Підтримати кандидатуру Устименка Володимира Анатолійовича та висунути його делегатом від Інституту економіко-правових досліджень НАН України на З’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.

Проголосовано: «за» – 24; «проти» – немає; «утрималось» – немає.

2. Підтримати кандидатуру Кременовської Ірини Володимирівни та висунути її делегатом від Інституту економіко-правових досліджень НАН України на З’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.

Проголосовано: «за» – 24; «проти» – немає; «утрималось» – немає.

3. Підтримати кандидатуру Малолітневої Вести Костянтинівни та висунути її делегатом від Інституту економіко-правових досліджень НАН України на З’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.

Проголосовано: «за» – 24; «проти» – немає; «утрималось» – немає.

Отже, за підсумками голосування колективом Інституту було прийнято рішення погодитися з ініціативою Міністерства освіти і науки України щодо скликання та проведення 28 квітня 2015 р. в місті Києві З’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ з питання призначення членів Вищої ради юстиції, для участі в якому було обрано делегатів.