Запрошуємо взяти участь у Других наукових читаннях пам’яті академіка В.К. Мамутова

Снимок экрана 2020-01-31 в 17.16.03

Інститут економіко-правових досліджень Національної академії наук України

Кафедра господарського права Юридичного факультету

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Донецький регіональний науковий центр Національної академії правових наук України

запрошують Вас взяти участь у

Других наукових читаннях пам’яті академіка В.К. Мамутова

які відбудуться 29 травня 2020 року

за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60 (Головний корпус КНУ ім. Т. Шевченка, 2 поверх, ауд. 253)

час: 1100 (реєстрація з 1020)

До участі у Других наукових читаннях пам’яті академіка В.К. Мамутова запрошуються представники наукових кіл, практичні працівники, громадські та політичні діячі, викладачі, аспіранти всіх форм навчання та всі бажаючі.

Тематика заходу – творчий і науковий спадок академіка В.К. Мамутова, проблеми науки господарського та господарського процесуального права, рекодифікація господарського законодавства.

До початку заходу планується видання збірки матеріалів.

З метою вчасного видання збірки матеріалів Других наукових читань пам’яті академіка В.К. Мамутова Оргкомітет просить потенційних учасників в строк до 30 квітня 2020 року надіслати тези виступів за встановленими вимогами:

Обсяг тез доповіді: до 10 сторінок для докторів наук, для всіх інших учасників – до 5 сторінок (14 шрифт, 1,5 міжрядковий відступ, поля – стандартні 2 см, в кінці доповіді формується список літератури з нумерацію за черговістю посилань). До доповіді додається анкета учасника (ПІБ, місце роботи/навчання, науковий ступінь та звання, очна/заочна участь, контактна адреса електронної пошти та номер мобільного телефону). Для осіб без наукового ступеня необхідна рецензія наукового керівника. Адреса для надсилання тез виступів та анкет учасників: allexillarionov@gmail.com

З метою часткового покриття витрат з організації заходу та видання збірки тез Оргкомітетом для учасників Других наукових читань пам’яті академіка В.К. Мамутова встановлено внесок у розмірі 300 грн. Всі учасники незалежно від форми участі забезпечуються програмою та друкованою збіркою матеріалів.

Черговість виступів – згідно з програмою заходу, яка роздаватиметься при реєстрації учасників Других наукових читань пам’яті академіка В.К. Мамутова.

Тривалість заходу – до 6 годин (+ кава-брейк).

Координати представників Оргкомітету:

Рєзнікова Вікторія Вікторівна – заступник голови Оргкомітету (загальні організаційні питання), завідувачка кафедри господарського права КНУ ім. Т. Шевченка, д-р юрид. наук, проф. Тел. 067-493-33-60.

Ілларіонов Олександр Юрійович – представник Оргкомітету (фінансові питання, питання щодо видання збірки матеріалів), ст. наук. співробітник. Тел. 050-949-09-05.

Реквізити для перерахування внеску на часткове покриття витрат з організації заходу та видання збірки тез: 300 грн., ПриватБанк, картка № 4149629399626761, Ілларіонов Олександр Юрійович.