Частина здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії спрямували свої матеріальне заохочення (за підсумками 2023 року) для підтримки наших військових, які проходять стаціонарне лікування у Білоцерківському військового госпіталі (Київська область).
За рахунок коштів матеріального заохочення (стипендіального фонду) аспірантами було придбано: побутову хімію, засоби гігієни, смаколики.
Первинна профспілкова організація Інституту сплатила за послуги перевезення відповідної волонтерської допомоги.
![](https://www.iepd.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_7293-1024x768.jpeg)