З нагоди 10-річчя Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини: презентація «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ: ІСТОРІЯ ПИТАННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» у рамках «Тижня прав людини в сфері бізнесу» (11-18 червня 2021 року)

Сьогодні, 16 червня 2021 року, відзначається 10-та річниця ухвалення Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини, які спрямовані на реалізацію Рамкової програми ООН «Захист, повага та засоби захисту прав».

З цієї нагоди з 11 по 18 червня 2021 року вперше відбувається «Тиждень прав людини в сфері бізнесу», що ініційований Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та проводиться спільно з Державною установою «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України» і Лабораторією з бізнесу та прав людини Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Пропонуємо Вашій увазі он-лайн виступ з презентацією «Керівні принципи Організації Об’єднаних Націй з питань бізнесу та прав людини: основні положення та перспективи для України» Директора Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України», члена Президії НАН України, члена-кореспондента НАН України, члена-кореспондента НАПрН України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України В.А. Устименка, а також презентацію Центру перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки ДУ «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України» «Бізнес і права людини: історія питання та перспективи розвитку».

Файли з цими та іншими презентаціями, а також інші матеріали на цю тему розміщені на веб-сторінці Інформаційно-довідкового ресурсу науково-практичних і нормативних матеріалів з питань бізнесу і прав людини Центру перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки (http://www.iepd.kiev.ua/?page_id=8524).