До уваги дослідників у сфері бізнесу та прав людини

У 2022 році вийшов у світ Збірник матеріалів І-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНЕ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ – СКЛАДОВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Збірник містить матеріали наукових і експертних робіт з питань бізнесу та прав людини, які підготовлені учасниками Конкурсу  здобувачами вищої освіти і молодими вченими та провідними вітчизняними і зарубіжними експертами. Роботи висвітлюють теоретичні й практичні аспекти проблематики соціально відповідального ведення бізнесу в Україні та світі, що стосуються різних галузей науки і сфер життєдіяльності суспільства, реалізації Україною міжнародних зобов’язань і досягнення Цілей сталого розвитку. 

Збірник доступний у друкованій та електронній версіях.

Друковані примірники можна знайти у фондах провідних бібліотек України, бібліотек закладів вищої освіти і наукових установ, представники яких брали участь в Конкурсі, та в фонді нашого Інституту.

Електронна версія Збірника від сьогодні доступна на сайті нашого Інституту в розділі «Наукова та видавнича діяльність / Видання Інституту» та академічному репозитарії Інституту за посиланням: https://hozpravoreposit.kyiv.ua/handle/765432198/167.

Відомості про видання:

Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку / збірник матеріалів за результатами Всеукраїнського конкурсу наукових робіт / за заг. ред. Устименка В.А.; ред.-упоряд. Санченко А.Є.; упоряд. Сошников А.О., Токунова А.В. Київ, 2022. 395 с.

УДК 34:[334:346.5]]:330.3+342.7:334

ISBN 978-966-02-9928-3 

Дякуємо всім авторам опублікованих робіт і запрошуємо до подальшої співпраці!

Принагідно інформуємо, що зараз триває ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених “БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ  ПІД ЧАС ВІЙНИ І ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ” з нагоди 25-ти річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. 

Інформація про Конкурс – за посиланням: http://www.iepd.kiev.ua/?page_id=13548

Кінцевий термін подачі наукових робіт для участі а  – 15 жовтня 2022 р.

Офіційна електронна адреса Оргкомітету Конкурсу: contest.bhr.ua@gmail.com.

Конкурси проводяться Державною установою «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки,  Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Офісом аналітики та консультацій з питань сталого розвитку й Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні. Партнерами у їх проведенні є центральні та місцеві органи виконавчої влади, комітети Верховної Ради України, наукові установи та центри, об’єднання громадянського суспільства, міжнародні організації.

Проведення поточного Конкурсу відбувається у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: використання Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення» за підтримки Уряду Японії.