Ресурсний центр з питань бізнесу та прав людини

Прапор ВБРесурсний центр з питань бізнесу та прав людини – міжнародна незалежна некомерційна організація, яка надає провідний інформаційний ресурс про бізнес і права людини.

Веб-сайт Ресурсного центру – www.business-humanrights.org, відстежує, збирає та оприлюднює повідомлення про позитивні і негативні впливи на права людини понад 7000 компаній з більш ніж 180 країн світу і надає практичні керівництва та інформаційні ресурси для всіх, хто працює в цій сфері.

Вісімнадцять регіональних дослідників Ресурсного центру працюють в Австралії, Бірмі, Бразилії, Великобританії, Гонконзі, Єгипті, Індії, Йорданії, Кенії, Китаї, Колумбії, Мексиці, Південній Африці, Сенегалі, США, Україні, Філіппінах і Японії.

Місія Ресурсного центру: допомагати компаніям дотримуватися прав людини і просувати їх, а також уникати нанесення шкоди населенню.

Центр здійснює свою місію, розвиваючи:

  • Транспарентність – пошук, збір і поширення в усьому світі інформації про роботу підприємств у контексті прав людини, як в позитивному, так і негативному аспектах;
  • Підзвітність перед суспільством – допомога громадянському суспільству домагатися реагування компаній на проблеми, які вони створюють; здійснювати пошук рішень і привертати увагу до кожного випадку реагування компанії на звернення громадянського суспільства або до фактів відсутності такого реагування;
  • Ухвалення обґрунтованих рішень – надання провідного інформаційного ресурсу в сфері бізнесу і прав людини, а також рекомендаційної бази для допомоги громадянському суспільству, компаніям та іншим зацікавленим сторонам.

В Україні Ресурсний центр має осередок, очолюваний Еллою СКИБЕНКО, яка є дослідником і представником Ресурсного центру в регіонах Східної Європи та Центральної Азії.

Елла СКИБЕНКО є громадянкою України. Освіта: диплом магістра міжнародних відносин зі спеціалізацією “міжнародне право” Львівського національного університету ім. Івана Франка, ступінь магістра з глобальної охорони здоров’я Манчестерського університету та диплом магістра міжнародних прав людини Денверського університету.

Працює в Ресурсному центрі з 2008 року, відповідає за дослідження і розвиток співпраці в країнах Східної Європи, включаючи балканські країни, і країни Центральної Азії. Робочі мови: українська, російська, англійська.

Контакти: робочий офіс в м Києві моб. тел: +38 067 656 76 16,

ел. адреса: skybenko@business-humanrights.org