Центр з підготовки незалежних експертиз у сфері права та економіки

У ДУ “Інститут економіко-правових досліджень ім. В.К. Мамутова Національної академії наук України” працює Центр з підготовки незалежних експертиз у сфері права та економіки. Висококваліфіковані фахівці Центру (доктори та кандидати наук), які мають багаторічний досвід підготовки експертиз у сфері права та економіки, допоможуть суб’єктам господарювання, в найкоротші терміни, вирішити складні питання, які виникають:

  • у процесі інвестиційної діяльності, у тому числі з іноземними інвесторами;
  • при оподаткуванні, у тому числі, пільговому;
  • при митному регулюванні;
  • щодо корпоративних взаємовідносин;
  • та з інших складних проблем у сфері господарювання.

Наші фахівці можуть підготувати експертні висновки, які вимагають спеціальних знань щодо економіки, бухгалтерського обліку, оподаткування, інвестиційної діяльності, митної справи, а також експертизу у сфері права.

Особливу значимість експертні висновки у сфері права набули в зв’язку зі змінами процесуального законодавства України. Ст. 70 ГПКУ, ст. 69 КАСУ, ст. 73 ЦПКУ передбачають, що експертом з питань права може залучатися особа, яка має науковий ступінь та є визнаним фахівцем в галузі права.

Експертні висновки, які підготовлено нашими фахівцями, приймаються для розгляду і врахування судовими органами України та зарубіжних країн, органами місцевого самоврядування, фіскальними та іншими органами державного управління.

Нашими фахівцями підготовлено більше десяти тисяч експертних висновків, у тому числі для таких суб’єктів господарювання, якПАТ «Укрзалізниця», ДП «Укрспирт», Донбаська паливно-енергетична компанія, ПАТ «Павлоградвугілля», ТОВ «АГРО-ІНВЕСТ» та інших.