Виступ Директора Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України» професора Володимира Устименка з нагоди відкриття «Тижня прав людини в сфері бізнесу»

imageЗ нагоди відкриття «Тижня прав людини в сфері бізнесу» (11-18 червня 2021 р.), що ініційований Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та проводиться спільно з Державною установою «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України», директор Інституту професор Володимир Анатолійович Устименко, виступив із відео-зверненням до його учасників.

У своєму виступі він презентував Керівні принципи Організації Об’єднаних Націй з питань бізнесу та прав людини, окресливши їх основні положення та перспективи їх імплементації в Україні.

Ознайомитися із відео виступу можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1Re0tbVqGCqmES1eUd25-sJSfsRk81Pd1/view

Також сьогодні планується розпочати експрес-опитування зацікавлених учасників стосовно реалізації § 16 «Забезпечення дотримання прав людини в процесі ведення господарської діяльності» Національної стратегії у сфері прав людини, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2021 р. № 119/2021. Окреме оголошення про цей захід та посилання на нього буде розміщено на цьому сайті згодом.