Круглий стіл з нагоди початку ІІ-ого Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених

Запрошуємо здобувачів вищої освіти та молодих вчених із закладів вищої освіти, наукових і науково-дослідних установ України, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства (об’єднань суб’єктів господарювання, профспілок, громадських організацій включно), зацікавлених експертів до участі в круглому столі з нагоди початку ІІ-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених “БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ І ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ”, що відбудеться в режимі онлайн. Приєднатися до Zoom:

https://us06web.zoom.us/j/5926906951?pwd=V0ptbTgrYUpvdFpaNHFmeldsTU1zUT09

(Ідентифікатор Zoom конференції: 592 690 6951, Код доступу: 123456).

Під час заходу буде обговорюватися загальний контекст проблематики за темою з позицій різних зацікавлених сторін та представлено основну інформацію про проведення поточного Конкурсу.

Порядок денний (проєкт) – завантажити

Плануються виступи Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних і економічних прав Олени Колобродової.; Директора Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» проф. Володимира Устименка; Програмної експертки Програми розвитку ООН в Україні, очільниці команди напряму «Демократичне врядування» Олени Урсу та спеціаліста з питань бізнесу і прав людини Програми розвитку ООН Сініши Мілатовича; Заступниці Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Валерії Коломієць; Заступника Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова; представників Міністерства економіки України, закладів вищої освіти та наукових установ, бізнес-об’єднань і громадських організацій. Переможці І-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-річчя Незалежності України поділяться досвідом своєї участі та окреслять питання впровадження наукових здобутків.

ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт, що приурочений до 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, проводять Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України» з Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки,  Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку й Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення» за підтримки Уряду Японії.

Про перебіг і результати Конкурсу – на інтернет-сайтах Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України» http://www.iepd.kiev.ua/ та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини https://www.ombudsman.gov.ua/.

Контакти Оргкомітету: офіційна електронна адреса contest.bhr.ua@gmail.comСанченко Алевтина – консультації із загальних питань і питань співпраці (тел.+380973785236, ел. адреса: alla.sanchenko@gmail.com); Сошников Антон – консультації з питань оформлення, подачі, перевірки та допуску наукових робіт до участі (тел.+380955031091, ел. адреса: antonsoshnykov@gmail.com); Токунова Анастасія – консультації з питань оформлення, подачі та прийому наукових робіт (тел.+380953694272, ел. адреса: anastasiya.to@gmail.com).